قالب وردپرس

درباره ما

تیم فرد از گروهی متخصص جوان و فعال در زمینه های آموزشی و پژوهشی تشکیل شده است.

گروه فرد با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و متخصص با تجربه به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید نموده و کلیه امور پژوهشی و مشاوره ای را انجام می دهد. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود.

مهارت های ما

  • پشتیبانی85%
  • استخراج مقاله80%
  • ترجمه تخصصی60%
  • مشاوره دقیق55%
  • پذیرش سریع90%
  • چاپ تضمینی70%

گروهی از مترجمین با تجربه در زمینه ترجمه دورهم جمع شده اند تا بتوانند به دور از هیاهوهای موسسات متعدد و بزرگ ترجمه با تبلیغات بسیار، از دانش و تجربه چندساله خود برای شروع تجربه ای جدید در این بازار شلوغ استفاده کنند. از مهمترین خصوصیات موسسه ترجمه پیشرو، سفارش ترجمه بدون مراجعه حضوری مشتری (سفارش آنلاین) و پشتیبانی قوی و سریع کارها می باشد. خدمات ترجمه ما به چند قسمت تقسیم می شود که هرکدام با توجه به نیاز مشتری در دو سطح مختلف ارائه می شوند. در کنار این خدمات ویرایش متون مختلف را نیز انجام می دهیم.

با توجه به اینکه از ضروریات رضایتمندی دو عامل کیفیت و زمان در سفارشات ترجمه می باشد، توجه به این دو مهم را سرلوحه کار خود قرار داده ایم تا در جلب رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان به نتیجه مطلوب برسیم. یکی از اهداف مهم مرکز ترجمه و نگارش محتوای موسسه پیشرو جذب مشتریان جدید به واسطه ارجاع رضایت مندانه مشتریان قبلی می باشد. در این راستا کیفیت خدمات ترجمه، زمانبندی و مدیریت صحیح پروژه، و قیمت مناسب سه عامل تعیین کننده می باشند.