قالب وردپرس

ترجمه محتوا سایت

 

یکی از راه های بازاریابی و معرفی شرکت و محصولات جذب مخاطب از طریق سایت و جستجوی موتورهای جستجو می باشد. اگر شما هم جزو دارندگان سایت و علاقه مند به دنیای تجارت الکترونیک هستید حتما درمورد سئو موتورهای جستجو شنیده اید. این روزها رقابت هرچه بیشتر شرکتها در بهتر پیدا شدن در موتورهای جستجو می باشد.

در این راستا برخی از سایتها از مطالب بهینه در برگه های سایت و برخی دیگر از وبلاگی مرتبط با موضوع کاری خودشان استفاده می کنند تا با تولید محتوای بهینه به سئو سایت خود کمک کنند. هرچه محتوای سایت شما به اطلاعات مورد نیاز بازدید کننده گان نزدیکتر باشد محبوبیت بیشتری پیدا می کند و این تاثیر مستقیمی بر رنک سایت در جستجوی گوگل دارد.

دربرگه های مختلف سایت، بخصوص صفحه اول، محتوایی با کیفیت و جذاب قرار دهید. این یکی از مهمترین کارهاییست که باید انجام دهید. اگر سایت شما شامل اطلاعات سودمندی باشد، آنگاه بازدید کنندگان زیادی جذب آن خواهند شد و سایرسایتها به سایت شما لینک می دهند.

مخاطب و بازار هدف مشتریان خود را بشناسید و برای انها بنویسید مشخص کنید که با چه کلیدواژه ای می خواهید بالا بیایید سپس کار را به ما بسپارید. گروه ما با ترجمه مطالب مناسب و به روز در حوزه کاری شما سایتتان را در جستجوی گوگل بهینه می کند.

تولید روزانه محتوا برای وبسایت شما با هزینه مناسب از خدمات گروه ماست.

 

اگر می خواهید دنیای کسب و کار خود را گسترش دهید سایت خود را چند زبانه کنید. این کار نیز با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت توسط گروه ما صورت می گیرد.ترجمه سایتهای چند زبانه به زبانهای انگلیسی، فرانسه، عربی