قالب وردپرس

چاپ کتاب

چاپ کتاب

در میان خدمات مختلف دانشجویی چاپ کتاب این روزها مورد توجه بیشتری قرار گرفته. به دلیل موقعیت و امتیاز چاپ کتاب نسبت به مقاله که امکان بلک لیست شدن را دارد و در مقابل کتاب قانونی تر بوده با مجوز وزارت ارشاد چاپ می شود و عمری به درازای استفاده ای که از آن می شود دارد.

به همین دلیل موسسه ما که پیشرو در خدمات نوین می باشد. در این زمینه نیز فعالیت خود را آغاز کرده و در این امر نیز از کارشناسان باتجربه بهره برده است. کارشناسانی که فقط با دریافت فایل پایان نامه تمام امور را از استخراج کتاب، دریافت مجوز های فیبا و شابک تا چاپ و تحویل کتاب به شما انجام میدهند.

تنها کافیت به ما اعتماد کنید.

مراحل چاپ کتاب

کتابهای شما را با بهترین کیفیت ترجمه می کنیم. ترجمه کتاب های خارجی با توجه به اینکه ایران به دلیل امضا نکردن پیمان‌نامه بِرن شامل قانون کپی رایت نمی شود، بسیار مرسوم و فراگیر است.
استخراج کتاب طبق آخرین استانداردها برای ارتقای رزومه علمی خود می توانید از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری مطالب مفیدی جهت تبدیل به کتاب استخراج کنید.

صفحه آرایی به صورت کاملا حرفه ای و با توجه به سایز متداول کتابها (قطع وزیری) توسط صفحه آراهای حرفه ای و با تجربه که به ویژگی های مورد نظر انتشارات برای چاپ کتاب نیز آگاهی دارند انجام می گیرد.

بسته به این که کتاب شما (رمان، شعر، آموزشی، دانشگاهی و…..) باشد باید قطع مناسب را برای آن در نظر گرفت. قطع مناسب برای کتاب های رمان و شعر رقعی می باشد و برای کتاب دانشگاهی و آموزشی معمولا وزیری می باشد.

قطع رقعی:۲۱*۱۴٫۵

قطع وزیری:۲۵*۱۷٫۵

یکی از نکته های مهم در صفحه آرایی کتاب، فونت کلمات می باشد. که در انتخاب آن باید دقت کافی را داشته باشیم. فونت مورد نظر باید خوانا و آسان باشد. از انتخاب فونت های تحریری که خواندن را برای خواننده سخت می کند باید بپرهیزم.( به جز در کتاب های بخصوص) فونت های بی نازنین، لوتوس، میترا در کتاب ها رایج و مناسب می باشد.

اولین اقدام برای گرفتم مجوزها اخذ شابک می باشد، سپس فیبا و ثبت کتابخانه ملی انجام میگیرد. تمام این مراحل قانونی و توسط انتشارات انجام میگیرند.
چاپ کتاب در تیراژ کم توسط دستگاه های پیشرفته دیجیتالی صورت می گرد. که با دستگاه های لیزری و جوهر افشان حرفه ای انجام میگیرد. پیشرفتهای روزافزون تکنولوژی دستگاه ها چاپ دیجیتال را به رقیبی جدی برای چاپ افست تبدیل کرده است.